Počítače, software, řěšení  Montáž a servis výpočetní techniky AHPC Service O NÁS SERVISNÍ SLUŽBY KONTAKT
U nás dostanete ten nejlepší kompromis týkající se výkonnosti počítače, vzhledu a ceny.
Copyright © 2012 - 2013 AHPC Service
Created by StripedDog. Design with Xara Web Designer
Naši spokojení klienti
Datové sítě LAN a WIFI
Firma AHpcservice nabízí realizaci komplexních dodávek datových a slaboproudých sítí na klíč. Tedy od projektu, přes instalaci kabeláže, zásuvek, aktivních prvků sítě - switche, routery, instalaci a oživení těchto sítí, až po konfiguraci a správu serverů.
Jistota optimálního toku Vašich dat a jejich spolehlivost a zabezpečení.   Certifikované kabelové systémy: MOLEX, SOLARIX Aktivní prvky: SIGNAMAX, CISCO, ASUS Známe: FAST ETHERNET, GIGABIT ETHERNET, VLAN, VPN, WI-FI
Pro informaci: Fast Ethernet/Gigabit Ethernet jsou strukturované kabeláže - základní prvek infrastruktury moderních lokálních počítačových sítí, které umožňují přenos nejenom dat, ale jsou používány pro propojení telefonů a v neposlední řadě přenosů audio-videa. VLAN umožňují rozdělit síť na nezávislé části s odděleným síťovým provozem. VPN (virtuální privátní síť) umožňuje zabezpečené propojení počítačů prostřednictvím větší nedůvěryhodné sítě (Internet) tak, jako by se jednalo o propojení počítačů v rámci (důvěryhodné) sítě LAN. WIFI a směrové antény Prodej a instalace routerů, acpointů a pod. Chcete si pořídit domů Wi-Fi internet? Máte již připojení k internetu kabelem? Jste z Liberce a okolí? V tom Případě neváhejte a oslovte nás. Instalace Wi-Fi routerů u Vás doma v Liberci a okolí...   Provádíme službu instalace Wi-Fi routerů a nastavení PC u vás doma. Jak tato služba funguje? Stačí zavolat k nám, sdělit pracovníkovi typ Vašeho připojení (ADSL, UPC, O2 a pod. ),počet připojených PC a orientační rychlost Vašeho připojení. My už vám poté vybereme to nejlepší a zároveň nejlevnější a za dohodnutou cenu Vám vše potřebné přijedeme namontovat. Neběhejte doma nebo u vás v kanceláři s notebookem připojeným internetovým kabelem. Využijte volnost bezdrátového připojení (WI-FI), které dnes dosahuje opravdu vysokých rychlostí (až 5x rychlejší než UTP kabel). V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.